Проблемна науково-дослідна лабораторія з професійної орієнтації та професійного навчання безробітних

Проблемна науково-дослідна лабораторія з професійної орієнтації та професійного навчання безробітних

 

Історія лабораторії починається із заснування у 1998 році науково-методичного центру щодо забезпечення профорієнтації та професійного навчання незайнятого населення, на базі якого в 2003 р. створюються проблемні науково-дослідні лабораторії: з профорієнтації й професійного навчання безробітного населення (з 2011 до 2013 рр. ‑ науково-дослідний відділ навчально-методичного та організаційного забезпечення професійного навчання незайнятого населення).

У зв’язку із реформуванням державної служби зайнятості у 2015 р. відбулось об’єднання лабораторій у проблемну науково-дослідну лабораторію з професійної орієнтації та професійного навчання безробітних.

 Основні завдання Лабораторії:

здійснення наукового-методичного супроводу надання державною службою зайнятості послуг населенню з професійної орієнтації та професійного навчання безробітних;

сприяння підвищенню професійної компетентності фахівців центрів зайнятості, які надають послуги з професійної орієнтації та професійного навчання безробітних та педагогічних працівників центрів професійно-технічної освіти щодо володіння інноваційними технологіями та методами роботи з клієнтами служби зайнятості.

Наші партнери: регіональні (базові) центри зайнятості, Інститут психології ім. Г.С. Костюка АПН України, Інститут педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України, Інститут модернізації змісту освіти МНОУ, центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Міжнародна діяльність: співпраця з Науково-дослідним і навчальним центром з праці та соціальних проблем Міністерства праці та соціального захисту населення Азербайджанської Республіки.

Контакти: 

кім. 210

тел. 536 14 79

email: labor.profobuch@gmail.comlabor.proforien@gmail.com

Запрошуємо науковців, практиків у сфері праці та зайнятості

до співробітництва!