кафедра ПУА 19 вересня 2019 проводить Круглий стіл “Державна політика детінізації зайнятості: зарубіжний досвід та виклики для України”

ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Повідомляємо, що кафедра публічного управління та адміністрування Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України

19 вересня 2019 р.

проводить Круглий стіл на тему:

«ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА ДЕТІНІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ:

ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ТА ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ»

До участі запрошуються студенти, аспіранти, докторанти, викладачі вищих навчальних закладів, науковці, державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, працівники ДСЗУ, члени громад, депутати місцевих рад, інші зацікавлені особи.

Теми, запропоновані для обговорення:

• інституціональні засади державної політики детінізації зайнятості
  • «тіньова» зайнятість як позаекономічний феномен розвитку держави, ризики поширення «тіньових» схем у сфері зайнятості та засоби їх попередження
  • формування сприятливого бізнес-середовища як основа детінізації зайнятості: зарубіжний досвід
  • соціальні інновації у сфері зайнятості як протидія «тіньовому» ринку праці
  • розвиток публічно-приватного партнерства у сфері зайнятості населення як фактор боротьби з нелегальним ринком праці
  • оновлення трудового законодавства та координація державної політики у сфері праці в напрямі легалізації трудових відносин і заробітної плати.

Програма Круглого столу буде формуватись на підставі поданих заявок учасників. Заявки та теми доповідей будуть прийматися до 16 вересня 2019 року. Заявка повинна містити ПІП (повністю), посаду, вчене звання, місце роботи.

Місце проведення – м. Київ, вул. Нововокзальна, 17

Час реєстрації – 10.30-11.00.

Початок роботи – 11.00.

Контакти: Іжванова Наталія 0685765946