21.01.2019
28  січня  2019 року в центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття за категоріями
09.01.2019

Заняття для фахівців відділів організації надання послуг роботодавцям БЦЗ та філій ОЦЗ

20.12.2018
26 грудня 2018 р. відбудеться засідання Вченої ради Інституту

Графік консультацій викладачів кафедр

Кафедра менеджменту

 

Викладач (ПІБ)

Дні та години

консультацій

Параметри для  E-mail

Лутай Лариса

Анатоліївна

понеділок

12.00-14.00

lutay2012@yandex.ua

 

Руженський

Микола Мусійович

четвер

10.00-11.00

kmend@ukr.net

Кучеренко Діана Григорівна

п'ятниця

17.00-18.00

diannaa@ukr.net

Кузнецова Тетяна Климівна

п'ятниця

14.00-15.00

takyta@ukr.net

Загородня Наталія Петрівна

п'ятниця

12.00-13.00

demeev@ua.fm

Пріб Катерина Анатоліївна

вівторк

14.00-15.00

kprieb@ukr.net

Патика Наталія Іванівна

середа

11.00-12.00

n_patyka@ukr.net

 

Ковбаско Ольга Миколаївна

середа

14.00-15.00

kovbasko@ukr.net

 

 

E-mail: kmend@ukr.net

Skype: kmendl

Тел. (044)-536-14-90

 

 

Кафедри психології та соціальної роботи

 

Викладач (ПІБ)

Дні та години

консультацій

Параметри для  E-mail

Пріб Гліб Анатолійович

понеділок

з 9.00 до 10.00

glebk60@gmail.com

Дорожкін ВалерійРоманович

четвер

з 17.00 до 19.00

dorojkin@yandex.ru

Длугош Олександр Мирославович

середа

з 14.00 до 15.00

kcgdic@ukr.net

Зелінська Ярослава Цезарівна

четвер та п’ятниця

з 15.00 до 16.00

zelinskaya.yaroslava@mail.ru

Колесникова Валентина

Федорівна

четвер

з 17.00 до19.00

9138320@ukr.net

Матвієнко Лариса Іванівна

четвертий четвер

з 15.00 до16.00

korot5@bigmir.net

Мілютіна Катерина Леонідівна

середа

з 10.00 до 13.00

pulse-r@yandex.ru

http://vk.com/id224359150

Судаков Микола Володимирович

четвер

з 15.00 до 16.00

mialenko@ukr.net

Смирнова Олена Павлівна

щоп’ятниці

з 14.00 до 16.00

kcix@ukr.net

Бегеза Людмила Євгенівна

згідно розкладу занять

l_begeza@ukr.net

Бондарчук Людмила Володимирівна

п’ятниця

з 15.00 до 16.00

kcgdic@ukr.net

Поворозник Катерина Олександрівна

згідно розкладу

занять

nebohodytzemleyu@ukr.net

Малиш Мирослава Михайлівна

згідно розкладу занять

ovd-i@ukr.net

 

E-mail: kcix@ukr.net, kcgdic@ukr.net

Тел.: (044) 536-14-98

 

 

Кафедри теоретичної та прикладної економіки

 

Викладач (ПІБ)

Дні та години

консультацій

Параметри для  E-mail

Кожем’якіна Світлана Миколаївна

вівторок

з 11.00 до 12.20

ktepe@ukr.net

(з поміткою для Кожем’якіної)

Савчук Марина Володимирівна

четвер

з 10.30 до 11.50

savchuk_m@ukr.net

Баришнікова Оксана Євгенівна

п’ятниця

з 14.00 до 15.00

kbaryshnikova@gmail.com

Вісловух Андрій Митрофанович

ktepe@ukr.net

(з поміткою для Вісловуха)

Припута Наталія Володимирівна

середа

15.35 – 16.55

pryputa@ukr.net

 

E-mail: ktepe@ukr.net

Skype: ktepe1

Тел. 044-536-14-63

 

 

Кафедра публічного управління та адміністрування

 

Викладач (ПІБ)

Дні та години

консультацій

Параметри для  E-mail

Лазор Олег Ярославович

понеділок (ауд.317)

9.00-13.00 Off line

понеділок

14.00-18.00 Online

o_lazor@ukr.net

Лазор Оксана Дмитрівна

понеділок (ауд.317)

14.00-18.00 Off line

понеділок

9.00-13.00 Online

o_lazor@ukr.net

Баришніков Володимир Миколайович

середа (ауд.317)

14.00-15.30 Off line

понеділок

19.00-21.00 Online

barvn@ua.fm

Skype: barishnikov_v.n.

Серьогіна Наталія Олексіївна

четвер (ауд.303)

9.00-13.00 Off line

четвер

14.00-18.00 Online

natali_seryogina@ukr.net

Міщенко Катерина Семенівна

середа (ауд.221)

9.00-13.00 Off line

середа

1400-1800 Online

ekmischenko@ukr.net

Мар’яненко Геннадій Іванович

вівторок (ауд.317)

9.00-13.00 Off line

mgi2965@yandex.ua

Фоміцька Надія Василівна

четвер (ауд.317)

9.00-13.00 Off line

п’ятниця

14.00-18.00 Online

nadiya.fomitska@gmail.com

 

E-mail: kpbadm@ukr.net

Skype: kpbadm

Тел.: (044)-503-31-86