14.12.2018
Відбудеться семінар для керівників та фахівців відділів фінансів ОЦЗ, фахівців відділів розслідування страхових випадків ...
14.12.2018
Відбудеться семінар для: керівників відділів організації надання соціальних послуг ОЦЗ, заступників директорів – ...

Порядок проходження атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою на 2017 рік

1.     Ознайомитись з Порядком атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, визначеним Постановою Кабінету Міністрів України № 301 від 26.04.2017 року.

2.     Визначитись із датою проходження атестації згідно з графіком.

3.     Завантажити і заповнити заяву на проходження атестації в електронному вигляді. 

4.     Заповнити реєстраційну форму за посиланням.

5.     Оплатити участь (500 гривень) в атестації за реквізитами, вказаними нижче.

6.     Прибути до Інституту у день проходження атестації і мати при собі документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (Початок атестації – о 1000 год., місце проведення – м. Київ, вул. Нововокзальна, 17, ауд. 317)

 

Атестація відбувається:

1) у письмовій формі, яка включає:

– письмове завдання з використанням технологій тестування;

– письмовий переказ тексту з фахових питань;

2) в усній формі, яка передбачає ділову розмову за визначеним сценарієм (за встановленою атестаційною комісією темою).

 

Тривалість виконання у письмовій формі (тестове завдання та переказ) становить 60 хв.

Атестація в усній формі розпочинається не раніше, ніж через 60 хвилин і не пізніше ніж через 120 хвилин після закінчення атестації в письмовій формі.

Тривалість атестації в усній формі для кожного її учасника становить до 45 хвилин, з яких 20 хвилин відводиться на ділову розмову за визначеним сценарієм (у тому числі 5 хвилин на підготовку) та не більше ніж 25 хвилин — на повідомлення-презентацію (у тому числі 15 хвилин на підготовку).

За результатами атестації в письмовій та усній формі атестаційна комісія приймає рішення про видачу учаснику, який успішно пройшов атестацію, посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію, або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення за заявою таких учасників та осіб протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації (подання заяви особами).