14.12.2018
Відбудеться семінар для керівників та фахівців відділів фінансів ОЦЗ, фахівців відділів розслідування страхових випадків ...
14.12.2018
Відбудеться семінар для: керівників відділів організації надання соціальних послуг ОЦЗ, заступників директорів – ...

Студентське життя

 1. Житло та харчування.

Для поселення іногородніх студентів і слухачів ІПК ДСЗУ використовується власний гуртожиток готельного типу. Гуртожиток розрахований на 120 місць. Забезпечення студентів гуртожитком складає 100%. Вартість проживання в гуртожитку інституту становить 25 гривень на добу.

Інститут має власну кафе-їдальню.

 

2. Медичне забезпечення

Інститутом укладено довгострокову угоду на медичне обслуговування студентів і слухачів з Солом’янським районним медичним об’єднанням м. Києва.

 

3. Відділ студентських справ.

В Інституті надають велику увагу роботі зі студентами. Проблемами студентів, їх навчанням опікуються методисти навчально-методичного відділу по роботі зі студентами (207 кім.), які здійснюють ведення особових справ студентів, видачу документів та довідок, формують накази на зарахування, відрахування, поновлення, переведення тощо.Навчально-методичне забезпеченняБакалаврські програми: 
073 «Менеджмент»,
Програми з перепідготовки спеціалістів з наданням другої вищої освіти: 
073 «Менеджмент»
053 «Психологія»,
   


    Для створення умов із самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України створено та функціонують органи студентського самоврядування. 


Порядок створення та функціонування органів студентського самоврядування регламентується  Положенням про студентське самоврядування в Інституті підготовки кадрів ДСЗУ.


Склад студентської Ради Інституту

IMG_0848.JPG

Базан Ірина Вікторівна

- голова студентської Ради Стригун О.В.JPG

Кулініч Юлія Іванівна - заступник голови студради, відповідальна за навчально-виховну роботу


Стригун Оксана В'ячеславівна - секретар студради

Козлов-3.jpg

IMG-1317a9435d2f68176ba0ec28b911e0cb-V.jpg 

Козлов Андрій Григорович - відповідальний за організацію соціально-побутового життя студентів та культурно-масову роботу


Федоренко Маріанна Віталіївна - відповідальна за науково-дослідну роботу