Студентське життя

 1. Житло та харчування.

Для поселення іногородніх студентів і слухачів ІПК ДСЗУ використовується власний гуртожиток готельного типу. Гуртожиток розрахований на 120 місць. Забезпечення студентів гуртожитком складає 100%. Вартість проживання в гуртожитку інституту становить 25 гривень на добу.

Інститут має власну кафе-їдальню.

 

2. Медичне забезпечення

Інститутом укладено довгострокову угоду на медичне обслуговування студентів і слухачів з Солом’янським районним медичним об’єднанням м. Києва.

 

3. Відділ студентських справ.

В Інституті надають велику увагу роботі зі студентами. Проблемами студентів, їх навчанням опікуються методисти навчально-методичного відділу по роботі зі студентами (207 кім.), які здійснюють ведення особових справ студентів, видачу документів та довідок, формують накази на зарахування, відрахування, поновлення, переведення тощо.Навчально-методичне забезпеченняБакалаврські програми: 
073 «Менеджмент»,
Програми з перепідготовки спеціалістів з наданням другої вищої освіти: 
073 «Менеджмент»
053 «Психологія»,
   


    Для створення умов із самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України створено та функціонують органи студентського самоврядування. 


Порядок створення та функціонування органів студентського самоврядування регламентується  Положенням про студентське самоврядування в Інституті підготовки кадрів ДСЗУ.


Склад студентської Ради Інституту


Вінічук Надія Миколаївна

- голова студентської Ради 

Ак_мова.jpg

Прима.jpg

Акімова Ольга Олексіївна - заступник голови студради, відповідальна за навчально-виховну роботу


Прима Ліліана Василівна - секретар студради

Козлов-3.jpg

Базан.jpg

Козлов Андрій Григорович - відповідальний за організацію соціально-побутового життя студентів та культурно-масову роботу


Базан Ірина Вікторівна - відповідальна за науково-дослідну роботу