Шановні студенти та аспіранти!Інститут підготовки кадрів державної служби зайнято

Шановні студенти та аспіранти!
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України спільно з Запорізьким національним університетом, Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України запрошують науковців, психологів-практиків, докторантів та аспірантів взяти участь у роботі ІІI Всеукраїнської науково-практичної конференції „Інтеграційні можливості сучасної психології та шляхи її розвитку”, яка відбудеться 15-16 жовтня 2020 року на базі Запорізького національного університету.
Основні тематичні напрямки роботи конференції:
1. Генеза становлення та розвитку особистості.
2. Психологічне забезпечення ефективної діяльності та розвитку організацій та персоналу.
3. Соціально-психологічні закономірності інтеграційних процесів у сучасному суспільстві.
4. Соціально-психологічні особливості сучасних політичних процесів.
5. Професійна компетентність сучасного фахівця на етапі професійної підготовки.
6. Психологічна допомога постраждалим у наслідок психотравмувальних подій.
7. Консультативна та діагностична діяльність у психосоціальному супроводі особистості та інших соціальних суб’єктів.
8. COVID-2019 – соціально-психологічна підтримка індивідів, груп та спільнот під час пандемії.
За більш детальною інформацією – дивіться інформаційний лист.