РОЗПОЧАТО НАБІР НА КУРСИ МОВНОЇ ПІДГОТОВКИ!

Набір слухачів на навчання за програмою «Англійська мова»

Навчання на курсах є різнорівневим та має на меті надання послуг з отримання знань на таких рівнях:

• рівень елементарного користувача (А1);
  • середній (А2);
  • рубіжний (В1);
  • просунутий (В2);

Зарахування слухачів на навчання відбувається після визначення їх рівня знань у формі тестового контролю та проводиться у групах від 8 до 10 осіб.

Вступне оцінювання проводиться з метою розподілу у групи слухачів відповідно до їх рівня володіння мовою.

Тривалість навчання на курсах визначається Програмою курсів  та становить 120 годин, включаючи вступний, поточний та підсумковий контроль.

Навчання відбувається посеместрово:  60 год. – 1  семестр, 60 год. – 2 семестр. Заняття проводяться два рази на тиждень відповідно до розкладу занять. Тривалість одного заняття – 1 год 20 хв. Термін навчання у семестрі становить 4 місяці.

Оплата за семестр – 3400 грн.

Протягом усього курсу вивчення мови здійснюється поточне оцінювання, що дає можливість отримати негайну інформацію про результати навчання слухача.

Підсумкове оцінювання застосовується для перевірки рівня знань слухачів після завершення вивчення кожної теми та курсу загалом.

Після успішного закінчення навчання на курсах слухачі отримують СЕРТИФІКАТ Інституту із зазначенням кількості годин та мають право на продовження навчання на іншому рівні без додаткового тестування.

Для проходження тестування та отримання додаткової інформації звертайтеся за адресою:

м. Київ, вул. Нововокзальна, 17, каб. 316

(кафедра іноземних мов та міжкультурних комунікацій)

e-mail: in.mov2020@gmail.com