Практичний порадник для фахівців Державної служби зайнятості у роботі з клієнтами в умовах загрозливої епідеміологічної ситуації в Україні…

Останні події у світі, пов’язані з поширенням COVID-19, ставлять перед кожним нові вимоги. Адже багато організацій працюють в особливому режимі, змінився уклад життя усіх людей. Тому викладачами кафедри психології Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України розроблено Практичний порадник для фахівців Державної служби зайнятості у роботі з клієнтами в умовах загрозливої епідеміологічної ситуації в Україні: соціальнопсихологічний аспект, матеріал якого буде корисним не тільки для працівників соціальної сфери, а й для кожного з нас. З порадником Ви можете ознайомитись на сайті Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України за посиланням  або завантаживши його тут.