НОВИНИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 травня 2020 р. завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії соціальних досліджень ринку праці Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України П. Опанащук спільно з радником Конфедерації роботодавців України, головою Платформи громадянського суспільства «Україна-ЄС» Р. Колишко, директором департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації С. Куйбідою, заступником начальника в Державній службі зайнятості О. Тарасенко, представником компанії СЕО APERCON/Аперкон Consulting Group А. Радченко взяли участь у передачі 33 каналу «Право на правду» за темою «Як знайти роботу? На карантині і не тільки», на яку були запрошені у якості експертів.
На передачі обговорювали найпопулярніші тенденції останніх років на ринку праці, зокрема, які професії сьогодні найзатребуваніші та найбільш висооплачувані,
про риси, якими повинен володіти справжній професіонал для того, щоб бути затребуваним у роботодавців.

Колектив Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України вітає усіх ветеранів з 75-тою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 9 травня 1945 року – це важливий день для багатьох сімей, чиї життя назавжди змінила війна. І особливо цей день важливий для наших ветеранів. Ми хочемо сказати їм «спасибі» і привітати з Днем перемоги! Світла пам’ять тим, хто загинув. Нехай жодне покоління не знатиме горя, втрат, ворожого гніту. Нехай подвиги, відвага, мужність надихають людей, а свято залишає сльози щастя і зворушливу радість у серцях, об’єднуючи душі!

Ректорат та колектив Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України глибоко сумує з приводу передчасної смерті ректора Академії праці, соціальних відносин і туризму, доктора філософських наук, професора Буяшенко Вікторії Василівни.

Вікторія Василівна автор понад 75 наукових та навчально-методичних праць. Вона обиралась членом Президії науково-методичної комісії з соціального забезпечення (1301), головою підкомісії з соціальної роботи (130102). З 2011 р. була членом науково-методичної ради ФПУ. Свідченням високоінтелектуальної праці є низка відзнак, якими нагороджено ректора Академії праці, соціальних відносин і туризму: Почесна грамота Міністерства освіти і науки України, Подяка Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Подяка комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України, Нагрудний знак Федерації профспілок України «профспілкова відзнака»; Медаль «Японсько-українська дружба та співробітництво»; Нагрудний знаком «Почесний працівник туризму України»; Почесна відзнака Асоціації недержавних вищих навчальних закладів України «За духовне відродження нації».

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Буяшенко Вікторії Василівни. Світла пам’ять про ректора Академії праці, соціальних відносин і туризму назавжди збережеться у серцях її колег і буде прикладом для багатьох поколінь. Вічна пам’ять Вікторії Василівні!

Сьогодні в Інституті підготовки кадрів визначна подія – День народження доктора державного управління, професора, ректора Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Радмили Василівни Войтович!
Шановна Радмило Василівно! Прийміть щиросердні вітання від колективу Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України з нагоди Вашого ювілею! У цей святковий день, коли оцінюється зроблене й окреслюються плани на майбутнє, бажаємо Вам, щоб Ви отримали все, чого бажаєте і заслуговуєте: від Бога – щастя та міцного здоров’я, від студентів – шани, від близьких – любові, від друзів – розуміння! Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації Ваших найсміливіших планів і задумів!
Ми розділяємо радість цього свята разом з Вами. У цей день ми звертаємося до Вас зі словами щирої вдячності за Вашу плідну працю, професіоналізм, невичерпну енергію, вміння з успіхом доводити будь-яку справу до кінця, наполегливість, активну життєву позицію, за добре та уважне ставлення до нашого Інституту! Ми цінуємо та поважаємо Вас як досвідченого керівника, авторитетного педагога, знаного науковця та прекрасної душі людину!

15 квітня 2020 року в Інституті підготовки кадрів державної служби
зайнятості України відбулась науково-практична інтернет-конференція
«Науково-практичне забезпечення надання публічних послуг в умовах
децентралізації» за такими тематичними напрямами:
1. Актуальні проблеми теорії публічного управління та адміністрування
в умовах децентралізації.
2. Співпраця з бізнесом і громадськістю як невід’ємна складова
модернізації публічного управління та державної служби зайнятості.
3. Теорія й практика діяльності об’єднаних територіальних громад
4. Шляхи та механізми оптимізації надання публічних послуг в умовах
реформи децентралізації.
5. Інноваційні технології надання освітніх послуг в Україні й за
кордоном
6. Управління людськими ресурсами в умовах модернізації публічного
управління.
Тут Ви можете ознайомитись з учасниками конференції. За
результатами конференції на сайті Інституту підготовки кадрів державної
служби зайнятості країни буде розміщено збірник до 01 червня 2020 р.

Дорогі друзі та колеги!
Прийміть вітання з одним із найголовніших християнських свят, – зі Світлим та Благословенним святом Великодня. Хочеться побажати усім миру і доброти, спокою і тепла, світла і гармонії. Нехай Ваше серце буде сповнене тепла, в будинку панують — затишок і благополуччя; у близьких — міцне здоров’я і радість у душі. Бажаємо, щоб усі негаразди обходили Вас стороною, а сила Святого Духа оберігала протягом усього життя! Бережи Вас Господь!

Колектив Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України з глибоким сумом сприйняв звістку про смерть доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки, академіка, першого ректора ІПК ДСЗУ Федоренка Валентина Григоровича, людини, чий внесок у розбудову демократичної Української держави важко переоцінити. Свідченням цього є його гідна праця протягом багатьох років життя на керівних посадах: голови ЦК робітників профспілок будівництва та промисловості будівельних матеріалів України (1981 р.), з 1991 р. обіймав посади генерального директора центру міжнародного бізнесу «Укрпромбудінвестосвіта», першого віце-президента Спілки будівельників України, першого віце-президента Української академії інвестицій в науку і будівництво та голови Палати з питань науки і освіти Громадської ради України, ректора Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, також був радником комітету з науки і освіти Верховної Ради України.
Валентин Григорович був автором понад 500 наукових праць в галузі інвестицій та економічного прогнозування, а також засновником напряму економічної науки — інвестознавства, один із авторів енциклопедії будівництва, членом редколегії журналу «Ринок праці та зайнятість населення».
Створив економічну школу академіка УАН В.Г. Федоренка, в якій підготовлені 2 доктори економічних наук, 12 докторів економіки, 18 докторів філософії в економіці, 5 кандидатів економічних наук. Він обирався членом Експертної ради ВАК України. За наукові результати В.Г. Федоренку були присуджені премії: ім. академіка В.М. Глушкова, ім. академіка М.С. Буднікова, Міжнародна премія Платона, Міжнародна премія «Золота фортуна» за вагомий внесок у справу розбудови України та журналістську діяльність. Присвоєне почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» (2006 р.). Він нагороджений золотою медаллю ім. М.Г. Туган-Барановського, 2 орденами «Знак Пошани», кавалер 3 орденів «Шахтарська слава» та у 2015 р. орденом «За заслуги» ІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Відзначений 12 медалями, має звання «Почесний будівельник Байконура», «Почесний інвестор України», нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».
Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль людини, яка втратила рідного або близького. У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Валентином Григоровичем, він назавжди залишиться великим науковцем, професійним і чуйним керівником, людиною, яка залишила величезний інтелектуальний спадок, збагативши науку результатами світового рівня. Від імені колективу Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України висловлюємо велику вдячність Валентину Григоровичу за його особистий вклад у встановлення, розвиток та розбудову Інституту та обіцяємо примножувати його наукові та професійні здобутки та завжди пам’ятатимемо, що в основу діяльності нашого вищого навчального закладу покладені його результати. Світла пам’ять про Валентина Григоровича назавжди збережеться у наших серцях та всіх, хто його знав і завжди буде прикладом для багатьох поколінь. Вічна пам’ять Валентину Григоровичу!

З великою повагою та глибоким сумом
колектив Інституту підготовки кадрів
державної служби зайнятості України

В Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулися кваліфікаційні іспити магістрів зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”. Вітаємо наших магістрів з успішно складеними іспитами та бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!

Більше фото тут

ЗВЕРНЕННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ІПК ДСЗУ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
10 лютого 2020 року відбулося позачергове засідання Вченої ради Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України.
На порядок денний було винесено одне питання: про протидію дискредитації Інституту у вітчизняному інформаційному просторі.
У своєму виступі голова Вченої ради, ректор Радмила Войтович, повідомила членів Вченої ради про здійснення у засобах масової інформації «невідомими» особами інформаційної атаки на Інститут, зокрема, розміщення на декількох електронних інформаційних ресурсах недостовірної інформації анонімного характеру щодо діяльності Інституту, ректора, спеціалізованої вченої ради Д 26.891.02, структурних підрозділів Інституту, а також стосовно аспірантів і здобувачів наукового ступеня. Викладені у статті «факти» не мають нічого спільного з дійсністю: за останній рік в Інституті проведено численні перевірки Держаудитом, Державною службою зайнятості, які не виявили порушень, що підтверджує доброчесність у діяльності і відсутність порушень законодавства. Діяльність спеціалізованих вчених рад здійснюється з чітким дотриманням вимог МОН, зауважень до їх оформлення жодного разу висловлено не було.
Ректор повідомила також, що протягом останнього часу вона систематично отримує погрози фізичної розправи, а в електронних інформаційних ресурсах регулярно поширюється інформація, яка спрямована на дискредитацію її професійної діяльності та ділової репутації, принижує її честь та гідність.
Члени Вченої ради висловили своє обурення наклепницькою інформацією, яка поширюється через електронні видання, та провокаціями щодо професійної діяльності ректора Радмила Войтович.
Враховуючи вищезазначене, члени Вченої ради прийняли рішення про звернення до СБУ та інших правоохоронних органів з приводу захисту Інституту та ректора від злочинних посягань, які проявляються в інформаційних атаках, провокаціях та можливій загрозі її життю і здоров’ю.
Члени Вченої ради висловили готовність захищати честь і репутацію закладу вищої освіти, у якому вони працюють, і вважають, що будь-які неправомірні дії проти Інституту та ректора повинні бути припинені. Також колектив ІПК ДСЗУ відкритий до проведення будь-яких перевірок діяльності всіма суб’єктами контролю з будь-яких питань, пов’язаних із службовою діяльністю.

Більше тут

27 січня 2020 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам- магістрам спеціальностей «Психологія», «Економіка», «Публічне управління та адміністрування».
З вітальними словами до випускників звернулися: перший проректор, доктор наук з державного управління, доцент П.В. Ворона, д.м.н., професор, завідувач кафедри психології ІПК ДЗСУ Г.А. Пріб, д. е. н., професор, професор кафедри управління персоналом та економіки праці ІПК ДСЗУ С.П. Калініна.
Від імені випускників зі словами вдячності до викладачів звернулася випускниця, методист вищої категорії Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Л.І. Карачун.

Більше фото тут

26 грудня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.891.02 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Бобрицького Андрія Леонідовича
на тему: «Механізми взаємодії органів публічної влади та правоохоронних органів (поліції) на місцевому рівні: програмно-цільовий підхід».
Вітаємо Андрія Леонідовича з блискучим захистом! Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках та ніколи не зупинятися на досягнутому!

Більше фото тут

24 грудня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.891.02 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Твердохлєб Марини Юріївни
на тему: «Аксіологічні основи парламентської діяльності: теоретико-методологічний аспект».
Вітаємо Марину Юріївну з успішним захистом! Зичимо наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Більше фото тут

23 грудня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.891.02 відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Карнаухової Марії Дмитрівни
на тему: «Феномен публічного управління в перспективі наратології», Безрука В’ячеслава Миколайовича на тему: «Розвиток комунікативної компетентності державних службовців».
Вітаємо наших здобувачів з успішними захистами! Бажаємо Марії Дмитрівні та В’ячеславу Миколайовичу подальших успіхів і досягнень у науковій та професійній діяльності, життєвої наснаги, підтримки родини, друзів та колег!

Більше фото тут

21 грудня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам магістрам спеціальності «Публічне управління та адміністрування», які навчалися за кошти Національного агентства з питань державної служби.
З вітальними словами до випускників звернулися: перший проректор, доктор наук з державного управління, доцент П.В. Ворона, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління, доцент К.В. Дубич, завідувач науково-дослідної частини підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації, кандидат наук з державного управління М.В. Пахомова.
Від імені випускників з вдячними словами до викладачів та працівників ІПК ДСЗУ звернулася випускниця, сільський голова Гореницької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області В.В. Василевська.
Дорогі наші випускники! Бажаємо Вам плідної роботи, професійного зростання, міцного здоров’я і добробуту. Нехай здобуті знання приносять користь державі, людям і суспільству! Не забувайте свою Alma mater, тут Ви завжди вдома, і Вам завжди раді!

Більше фото тут

4 грудня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Форум прямої демократії».
На форумі обговорювалися питання: проблем удосконалення методології проведення виборів в Україні; оптимізації науково-практичного забезпечення демократизму місцевих виборів; розвитоку сучасних форм прямої демократії в територіальних громадах; розвитку електронної демократії; відкритості та демократизму у формуванні виконавчих органів територіальних громад; ролі та завдання професійної діяльності службовців органів місцевого самоврядування для розвитку прямої демократії; інноваційних форм надання соціальних послуг у територіальних громадах; модернізації загальнонаціональної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, в умовах реформи децентралізації публічної влади; добровольчого руху та волонтерства як форм безпосередньої участі у захисті суверенітету України та ін.
У конференції взяли участь: директор філії Міжнародного інституту розвитку особистості (Global International Mind Education) в Чхунчоне (Республіка Корея), професор Міжнародного просвітницького центру розвитку інтелекту (IMEI), доктор педагогічних наук Джо Гю Юн; народний депутат України IV-VIII скл., громадський діяч, кандидат історичних наук, доктор політичних наук, професор М.В. Томенко; перший проректор ІПК ДСЗУ, доктор наук з державного управління, доцент, депутат Полтавської обласної ради IV – VII cкл. П.В. Ворона; народний депутат Верховної Ради України ІІІ-го та IV-го скликань, голова Полтавської обласної державної адміністрації, кандидат економічних наук В.М. Асадчев; експерт Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, кандидат економічних наук В.О.Маслак; кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України Р.П. Марчук; професор кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, доктор наук з державного управління, професор В.П. Писаренко; голова Лубенської районної ради Полтавської області Г.М. Угляниця; кандидат юридичних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри приватного та публічного права Київського національного університету технологій та дизайну А.А. Телестакова; голова районної у місті ради Подільського району в місті Кропивницькому Р.В. Фросіняк; селищний голова Олишівської селищної ради Чернігівської області С.В. Малець, професор кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ, доктор наук з державного управління, професор М.І. Лахижа.

Більше фото тут

5 грудня 2019 року відбулася відкрита лекція директора філії Міжнародного інституту розвитку особистості (Global International Mind Education) в Чхунчоне (Республіка Корея), професора Міжнародного просвітницького центру розвитку інтелекту (IMEI), доктора педагогічних наук Джо Гю Юна, де на прикладі Кореї розкрито досвід стрімкого соціально-економічного розвитку країни, де визначальна роль належить людському капіталу.
Рішенням вченої ради Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України професору Джо Гю Юну присвоєно звання “Почесного доктора Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості”.

Більше фото тут

28 листопада 2019 р. відбулося засідання Вченої ради ІПК ДСЗУ, на якому прийнято рішення про присвоєння вченого звання професора кафедри теоретичної та прикладної економіки Кожем’якіній С.М. та присвоєння Джо Гю Юн звання «Почесного доктора» Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України», кафедрою психології прозвітовано про навчальну, методичну, наукову, організаційну роботу, затверджено Порядок обрання виборних представників до складу Вченої ради ІПК ДСЗУ, обговорено питання результатів атестації аспірантів четвертого року підготовки 2015 року набору, рекомендовано до друку збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції  «Інституційні трансформації ринку праці в умовах євроінтеграції», збірник тез доповідей VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих науковців «Організаційно-управлінські та психологічні аспекти сучасного ринку праці України», навчальний посібник «Психологія лідерства» (автор  – канд. психол. наук, М.О. Кононець) та ін.

12 листопада 2019 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інституційні трансформації ринку праці в умовах євроінтеграції». Організаторами конференції виступили Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, Міністерство соціальної політики, Державний центр зайнятості, Вища школа міжнародного бізнесу (Прешів, Словаччина).
Конференція присвячена обговоренню найактуальніших питань у сфері зайнятості та модернізації державної служби зайнятості, реформування публічного управління, забезпечення ринку праці відповідними механізмами, які сприятимуть його трансформації в умовах європейської інтеграції, процесів внутрішньої та зовнішньої міграції населення, питань психології праці та управління в контексті діяльності державної служби зайнятості.
У роботі конференції взяли участь: перший проректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, доктор наук з державного управління, доцент П.Ворона, заступник директора Департаменту реалізації політики зайнятості В. Мельник, начальник Управління стратегічного планування та бюджетування О. Купрій, завідувач кафедри теоретичної і прикладної економіки ІПК ДСЗУ, д. е. н. доцент С.М. Кожем’якіна, президент ІСDС (Міжнародний центр розвитку і кар’єри) Німеччини М.Бойко, заступник директора з науково-організаційної роботи та міжнародних наукових зв’язків Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, завідувачка лабораторії організаційної та соціальної психології, член-кор. НАПН України, д. психол. н., професор Л. Карамушка, завідувач відділом соціально-економічних проблем праці ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», к. е. н., с. н. с. В.В.Близнюк, професор кафедри управління персоналом та економіки праці ІПК ДСЗУ, д. е. н., професор С. Калініна, професор кафедри психології ІПК ДСЗУ, д. психол. н., професор В. Дорожкін.

29 жовтня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулися позачергові загальні збори трудового колективу Інституту щодо бачення директором Державного центру зайнятості Макогон О.В. подальшої долі нашого закладу вищої освіти, викладеного у листі до Міністерства освіти і науки України (лист ДЦЗ №33/12/5433-19 від 21.10.2019) без узгодження із засновником (Міністерство соціальної політики України), розпорядником коштів (Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття) та трудовим колективом.
          На зборах прийнято рішення ініціювати найближчим часом спільну зустріч трудового колективу Інституту з керівництвом Міністерства соціальної політики України, Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та Державного центру зайнятості.29 жовтня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців на тему: «Організаційно-управлінські та психологічні аспекти сучасного ринку праці України». На конференції обговорювалися питання реформування державної політики зайнятості населення, кадрової політики в галузі зайнятості населення та професійної орієнтації населення, менеджменту підприємницької діяльності, публічного адміністрування в соціальній сфері, психології праці та управління, публічного управління та соціальної політики, сучасних тенденцій у сфері управління персоналом, демографії, економіки праці, соціальної економіки і політики.

Більше фото тут

  З нагоди Дня захисника України, козацтва, свята Покрови 16 жовтня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбувся круглий стіл «Роль держави та громадського сектору в соціальній адаптації переміщених осіб із зони агресії РФ та учасників ООС (АТО)». На круглому столі обговорювалися питання державної політики щодо соціальної адаптації учасників ООС(АТО) й переміщених осіб із зони агресії РФ та особливості їх соціального захисту; участі державного сектору, неурядових організацій, місцевих громад у соціально-психологічній реабілітації осіб з посттравматичним синдромом; внеску громадських організацій, волонтерського руху у зупиненні російської агресії на сході України; добровольчого руху в Україні як стримуючого фактору військової агресії РФ; становлення та розвитку системи державного управління у сфері національної безпеки й забезпечення правопорядку на регіональному рівні та у територіальних громадах.

  У засіданні круглого столу взяли участь: політв’язень РФ, громадський діяч І.Умеров, голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка офіцерів України» О.В. Сасько, народний депутат VIII скликання І.І.Савка, протоієрей, капелан військової частини №3066 о.Андрій, представник ГО «Муніципальна варта» О.І. Кушніренко, голова спілки ветеранів ООС (АТО) Святошинського району м. Києва Г.Р.Алавердян, заступник голови Полтавської ОДА М.І. Білоконь, П.В. Ворона д. держ. упр., доцент, депутат Полтавської обласної ради, голова Всеукраїнської Спілки ветеранів «Братерство батальйону «Фенікс», д.м.н., професор, завідувач кафедри психології ІПК ДЗСУ Г.А. Пріб, д. держ. упр., доцент, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДЗСУ К.В. Дубич, д. держ. упр., професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДЗСУ Н.Г Діденко, д. е. н., професор, професор кафедри управління персоналом та економіки праці ІПК ДСЗУ С.П. Калініна,  к. ю. н., доцент, доцент кафедри публічного управління та адміністрування ІПК  ДЗСУ Н.О. Серьогіна, директор КП «Київський міський бізнес-центр» виконавчого органу Київської міської ради М.В. Зверєв. провідний фахівець відділу кадрів ІПК ДСЗУ, учасник боїв під Іловайськом, інвалід війни С.Г. Кушніренко, к. і. н., доцент, завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії соціальних досліджень ринку праці ІПК ДЗСУ П.В. Опанащук, к. держ. упр., доцент кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ К.С. Міщенко, к. ю. н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування ІПК  ДЗСУ Л.В.Бобрицький, кандидат наук з державного управління, старший науковий співробітник, доцент кафедри публічного управління та адміністрування, докторант ІПК ДСЗУ О.В. Боков та ін.

Більше фото тут

  11 жовтня 2019 року в м. Житомирі на базі Житомирського державного університету ім. І.Франка відбувся Всеукраїнський науково-теоретичний семінар за міжнародною участю «Соціальна політика: вітчизняний та світовий досвід», ініціатором та співорганізатором якого стала проблемна науково-дослідна лабораторія соціальних досліджень ринку праці ІПК ДСЗУ. Під час роботи семінару, в якому взяли участь науковці з Києва, Вінниці, Житомира та Мінська (Республіка Білорусь), було обговорено широке коло питань, пов’язаних із вітчизняним та зарубіжним досвідом соціального захисту населення, в тому числі надання соціальних послуг у сфері зайнятості, соціального захисту людей з обмеженими фізичними можливостями тощо. Окрему увагу приділено ретроспективному аналізу застосування механізмів публічного управління в галузі соціальної політики в Україні та за кордоном.

Більше фото тут

3 жовтня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбувся черговий випуск групи зареєстрованих безробітних громадян, спрямованих на навчання Київським міським центром зайнятості, які протягом п’яти тижнів підвищували кваліфікацію за професійною програмою «Менеджер по роботі з персоналом».

Слухачі отримали професійні компетенції за такими напрямами: сучасний HR-менеджмент в організації, технології пошуку та рекрутингу персоналу, адаптація, навчання та розвиток персоналу, управління командами в HR-менеджменті, оцінка та атестація персоналу, кадрове діловодство, корпоративна соціальна відповідальність компанії, оцінка ефективності HR-менеджменту в організації та інші.
Слухачі програми висловили слова вдячності своїм викладачам у процесі урочистого вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації.


Бажаємо успіхів!

19 вересня 2019 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбувся круглий стіл «Державна політика детінізації зайнятості:зарубіжний досвід та виклики для України». На круглому столі обговорювались питання інституціональних засад державної політики детінізації зайнятості; тіньової зайнятості як позаекономічного феномену розвитку держави; формування сприятливого бізнес-середовища як основи детінізації зайнятості; соціальних інновацій у сфері зайнятості як засобу протидії тіньовому ринку праці; розвитку публічно-приватного партнерства у сфері зайнятості населення як чинника боротьби з нелегальним ринком праці та ін.
З вітальним словом до учасників круглого столу звернулись доктор наук державного управління, професор, ректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Р.В. Войтович, начальник юридичного управління Державного центру зайнятості С.О. Кікіна, заступник директора департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості, к.е.н., доцент В.А. Мельник.
В обговоренні круглого столу взяли участь: д.н. з держ.упр., доцент, перший проректор ІПК ДСЗУ П.В.Ворона; д.е.н., професор, професор кафедри управління персоналом та економіки праці ІПК ДСЗУ С.П. Калініна, д.н. з держ.упр., завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ К.В. Дубич, президент Міжнародного центру розвитку і кар’єри (Німеччина) М.Бойко, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування В.В.Воскобойнік, HR-консультант О.В.Бєлікова, д.н. з держ.упр., професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ Н.Г. Діденко, д.н.д.у., професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ М.І. Лахижа.

Цього дня також…↓

_

19 вересня 2019 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання Вченої ради.

4 вересня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання Вченої ради Інституту, на якому розглянуто такі питання: результати набору до ІПК ДСЗУ здобувачів вищої освіти у 2019 році, затвердження змін до Правил прийому до ІПК ДСЗУ у 2019 році, освітньо-наукових програм та навчальних планів підготовки докторів філософії для вступників – іноземних громадян та осіб без громадянства 2019 року набору та норм навчального навантаження науково-педагогічним працівникам ІПК ДСЗУ на 2019-2020 навчальний рік; рекомендовано до друку навчальний посібник «Ринок праці та державне регулювання зайнятості» та прийняте рішення про підтримку наукової роботи «Життєвий світ і психологічна безпека людини в умовах суспільних змін», висунутої на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки за 2019 рік. Більше фото тут

3 жовтня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбувся черговий випуск групи зареєстрованих безробітних громадян, спрямованих на навчання Київським міським центром зайнятості, які протягом п’яти тижнів підвищували кваліфікацію за професійною програмою «Менеджер по роботі з персоналом».

Слухачі отримали професійні компетенції за такими напрямами: сучасний HR-менеджмент в організації, технології пошуку та рекрутингу персоналу, адаптація, навчання та розвиток персоналу, управління командами в HR-менеджменті, оцінка та атестація персоналу, кадрове діловодство, корпоративна соціальна відповідальність компанії, оцінка ефективності HR-менеджменту в організації та інші.
Слухачі програми висловили слова вдячності своїм викладачам у процесі урочистого вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації.
Бажаємо успіхів!

19 вересня 2019 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбувся круглий стіл «Державна політика детінізації зайнятості:зарубіжний досвід та виклики для України». На круглому столі обговорювались питання інституціональних засад державної політики детінізації зайнятості; тіньової зайнятості як позаекономічного феномену розвитку держави; формування сприятливого бізнес-середовища як основи детінізації зайнятості; соціальних інновацій у сфері зайнятості як засобу протидії тіньовому ринку праці; розвитку публічно-приватного партнерства у сфері зайнятості населення як чинника боротьби з нелегальним ринком праці та ін.
З вітальним словом до учасників круглого столу звернулись доктор наук державного управління, професор, ректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Р.В. Войтович, начальник юридичного управління Державного центру зайнятості С.О. Кікіна, заступник директора департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості, к.е.н., доцент В.А. Мельник.
В обговоренні круглого столу взяли участь: д.н. з держ.упр., доцент, перший проректор ІПК ДСЗУ П.В.Ворона; д.е.н., професор, професор кафедри управління персоналом та економіки праці ІПК ДСЗУ С.П. Калініна, д.н. з держ.упр., завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ К.В. Дубич, президент Міжнародного центру розвитку і кар’єри (Німеччина) М.Бойко, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування В.В.Воскобойнік, HR-консультант О.В.Бєлікова, д.н. з держ.упр., професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ Н.Г. Діденко, д.н.д.у., професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ М.І. Лахижа.

Цього дня також…↓

_

19 вересня 2019 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання Вченої ради.

12 серпня 2019 р. відбулася зустріч колективу Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України з відомими європейськими вченими Каролем та Ельжбетою Карськими.

Кароль Карський – політик, депутат Європейського парламенту, а його дружина Ельжбета – професор і керівник кафедри захисту прав людини і міжнародного гуманітарного права, директор Інституту міжнародного права, Європейського союзу і міжнародних відносин на факультеті права і управління в Університеті кардинала Стефана Вишинського (Варшава, Польща). Рішенням Вченої ради від 31.08.2018 пану та пані Карським присвоєно звання «Почесних професорів Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України». На завершення зустрічі Перший проректор П.В. Ворона вручив шановним гостям дипломи «Почесних професорів».

Більше фото тут

4 вересня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання Вченої ради Інституту, на якому розглянуто такі питання: результати набору до ІПК ДСЗУ здобувачів вищої освіти у 2019 році, затвердження змін до Правил прийому до ІПК ДСЗУ у 2019 році, освітньо-наукових програм та навчальних планів підготовки докторів філософії для вступників – іноземних громадян та осіб без громадянства 2019 року набору та норм навчального навантаження науково-педагогічним працівникам ІПК ДСЗУ на 2019-2020 навчальний рік; рекомендовано до друку навчальний посібник «Ринок праці та державне регулювання зайнятості» та прийняте рішення про підтримку наукової роботи «Життєвий світ і психологічна безпека людини в умовах суспільних змін», висунутої на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки за 2019 рік. Більше фото тут

 • Добавить в Словарь
   
  • Новый список слов для Английский -> Русский…
    
  • Создать новый список слов…
 • Копировать

Шановні колеги!
Сьогодні, в День Незалежності України, ми вітаємо усіх тих, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України. Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розвитку нашої держави. Завдання усіх українців полягає у тому, щоб наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль до розквіту України.
У цей день бажаємо Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, адже пам’ятаймо, що усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця!
Зі святом Вас! З Днем Незалежності України!
Слава Україні! Героям слава!

З днем прапора!

Шановні колеги!
Щиро вітаємо Вас із Днем Конституції України!
28 червня 1996 року Верховна Рада України, враховуючи багатовікову історію українського державотворення, волю громадян нашої держави прийняла Основний Закон Держави – Конституцію України. Саме Конституція України стала міцною основою розбудови незалежності, становлення демократії, правопорядку і законності в нашій державі, проголосила основні принципи верховенства права та правосуддя.
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нащої Батьківщини! Щастя, добра і злагоди, розуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.26 червня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.891.02 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління Кланци Андрія Івановича на тему: «Охорона здоров’я як структурна складова національної безпеки держави». Науковий керівник – д.держ.упр., професор Р.В. Войтович, офіційні опоненти – д.держ.упр., професор Бугайцов С. Г., д.держ.упр., професор Терент’єва А.В., д.держ.упр., професор Ярош Н. П.

Вітаємо Андрія Івановича з успішними захистом! Бажаємо подальших успіхів і досягнень у науковій та професійній діяльності! А підтримка рідних, міцне здоров’я, благополуччя, яскраві моменти життя нехай завжди супроводжують Вас!

Більше фото тут

 
 
 

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

26 червня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.891.02 відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Рачинської Олени Анатоліївни на тему: «Механізми реалізації комунікативної взаємодії у сфері публічного управління». Науковий керівник – д.держ.упр., професор Р.В. Войтович, офіційні опоненти – д.держ.упр., професор Кравченко М.В., к.держ.упр. Самофалова О.Ю.

Вітаємо Олену Анатоліївну з успішним захистом! Зичимо наснаги у майбутніх наукових пошуках, успішного втілення усіх творчих задумів!

Більше фото тут

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби!
Державний службовець – це покликання, яке вимагає самовідданості, бажання служити людям, усвідомлення вагомої відповідальності за стан справ у державі. Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.
Тож нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального державного обов’язку.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.21 червня 2019 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання Вченої ради Інституту, на якому розглянуто такі питання: виконання педагогічного навантаження науково-педагогічними працівниками ІПК ДСЗУ за 2018-2019 навчальний рік; хід виконання науково-дослідної роботи за темою «Зарубіжний досвід децентралізації надання соціальних послуг у сфері зайнятості населення» проблемною науково-дослідною лабораторією соціальних досліджень ринку праці; підсумки атестації аспірантів 2018 року набору (І етап набору) за перший рік навчання; рекомендовано до друку: монографії «Національні традиції та зарубіжний досвід професійного розвитку кадрового потенціалу публічної служби», «Публічне управління у сфері зайнятості в Україні в контексті євроінтеграції: ефективність, інноваційність, результативність», збірники матеріалів та тез доповідей круглих столів «Проблематика процесу децентралізації надання послуг в об`єднаних територіальних громадах» та «Макроекономічні умови забезпечення розвитку ринку праці та зайнятості»,

збірника тез доповідей ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Науково-практичне забезпечення надання послуг в об’єднаних територіальних громадах»; затверджено зміст чергового номера журналу «Економіка та держава. Серія: державне управління» (№ 3 (11), 2019); рекомендовано на вступ до аспірантури найкращих випускників кафедри публічного управління та адміністрування.

Більше фото тут

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

21 червня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів та магістрів спеціальностей «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент», «Психологія» та «Економіка».
Традиційно, відкриваючи урочисту частину, усіх присутніх у залі привітала ректор ІПК ДСЗУ, доктор наук з державного управління, професор Р.В. Войтович, наголосивши на тому, що освіта – це важливий чинник розвитку суспільства, який сприяє повноцінному розкриттю потенціалу кожної людини протягом усього життя, створенню у суспільстві свідомих особистостей, а отримання документа про освіту – це результат плідної праці і докладених зусиль, перепустка у світ професійного зростання. З вітальним словом до випускників звернулись в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) О.В. Макогон, зауваживши, що випускники – це майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить подальший розвиток нашої держави та Перший проректор П.В. Ворона, запросивши випускників продовжити навчання в Інституті, вручивши їм рекомендації до вступу в аспірантуру.
Випускники-магістри також висловили щирі слова подяки на адресу професорів та викладачів Інституту. Закінчилося свято піснею-подарунком для усіх присутніх «Моя Україна», яку виконала магістр спеціальності «Публічне управління та адміністрування» І. Лисаківська.

Більше фото тут

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

19 червня 2019 року в Донецькому державному університеті управління за ініціативою Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні», яка з 2014 року працює в університеті за підтримки Програми Жана Моне ЄС, та спільно з кафедрою гуманітарних дисциплін ДонДУУ, кафедрою публічного управління та адміністрування Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості відбувся круглий стіл «Європейська політика зайнятості, ринок праці, трудова міграція vs Україна».
Учасниками круглого столу стали директор Маріупольського міського центру зайнятості О.П.Чуприна, професор Університету Ґлазґо (Великобританія) Роб Марк, науковці, громадські активісти, аспіранти.
Метою Круглого столу стало обговорення проблем економічної активності та зайнятості населення в Україні, адаптація європейського досвідImage may contain: 2 people, people smiling, people sitting, table and indoorу гнучкої зайнятості, співпраця вищої освіти і ринку праці, трудова міграція в ЄС.
В обговоренні проблем економічної активності та зайнятості населення в ЄС та Україні взяли участь ректор ДонДУУ, професор С.Ф.Марова, модератор круглого столу, голова Кафедри Жана Моне Н.Г.Діденко, аспіранти та науковці.
Професор Університету Ґлазґо (Великобританія) Роб Марк розповів, який досвід має Великобританія та Ірландія щодо співпраці університетів з роботодавцями, яку роль у професійній підготовці відіграють центри кар’єри, які створені в кожному університеті, про впровадження проектного підходу, практичного стажування для набуття необхідних компетенцій майбутніми фахівцями.
Питання трудової міграції громадян України в країни ЄС були темою виступів професора Інституту підготовки кадрів С.П.Калініної, старшого наукового співробітника А.В.Кальянова.
Пропозиції учасників, висловлені під час круглого столу, знайшли своє відображення у резолюції. За результатами роботи круглого столу готується до друку збірник тез учасників.

Більше фото тут

06 червня 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості відбулися збори трудового колективу з питань набору студентів.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.З 30.05.2019 по 03.06.2019 студенти спеціальності «Психологія» здійснили подорож до Карпат, де відвідали монастир у селищі Рукомиш, водоспад Гук, милувались краєвидами Ворохти та Яремче, разом із кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології Л.Є. Бегезою подолали найвищу точку в Україні – гору Говерлу, отримавши неймовірні враження та захоплюючі емоції! Навчання в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України спрямоване на всебічний розвиток особистості: цікаве навчання та активний відпочинок.
Якщо хочете отримати якісні знання й провести незабутнє студентське життя – тоді ми з радістю чекаємо Вас у нашому закладі вищої освіти! Більше фото…

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Світлина від Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

Відбулося засідання Вченої ради ІнститутуВідбулося засідання Вченої ради Інституту

         29 травня 2019 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання Вченої ради Інституту, на якому розглянуто такі питання: планові норми навчального навантаження науково-педагогічним працівникам ІПК ДСЗУ на 2019-2020 навчальні роки; Порядок виборів до складу Вченої ради ІПК ДСЗУ; стан виконання плану заходів щодо забезпечення набору до ІПК ДСЗУ здобувачів вищої освіти у 2019 р.; звіт про стажування у Вищій школі міжнародного бізнесу ISM Словаччина в м. Прешові та ознайомлення з роботою словацької служби зайнятості; рекомендовано до друку монографії «Публічно-приватне партнерство в посткомуністичних країнах» та «Рада національної безпеки і оборони України в системі публічної влади: теорія та практика».

Привітання до Дня науки

Привітання до Дня науки

Дорогі науковці!
Вітаємо Вас з професійним святом – Днем Науки! Розвиток науки – запорука зростання держави, а науковці – це інтелектуальний потенціал нації, її майбутнє. Сьогоднішнє свято є вшануванням людей творчої праці, ентузіастів, які не бояться експериментувати, досліджувати незвідане, є символом духовної свободи та розвитку особистості. Тож усім, хто пов’язаний з науковою діяльністю, бажаємо нових наукових відкриттів і досягнень на благо рідної України, життєвої енергії та сил. Нехай ніколи не згасають ваші прагнення до нових знань, а натхнення завжди й в усьому супроводжує Вас!

Участь і перемога студентів Інституту у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності Участь і перемога студентів Інституту у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”

Ми переможці! 16 травня 2019 року студенти Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”. За результатами двох турів перемогу здобув студент нашого Інституту – ГУРИН Анатолій Миколайович (Anatoliy Guryn), який продемонстрував високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Разом із тим, А.М. Гурин посів друге місце в номінації ” За високий рівень теоретико-практичної підготовки з питань формування та розвитку системи публічного управління та адміністрування”, а С.А. Бойко  перше в номінації “За високий рівень теоретико-практичної підготовки з питань е-демократії”
 
 
 
 
 
 

Ректор ІІПК ДСЗУ взяла участь у відкритті Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності

Ректор ІПК ДСЗУ взяла участь у відкритті Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування – 2019”

16 травня 2019 року під час відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування – 2019” із вітальним словом звернулась ректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Радмила Войтович. Під час свого виступу Радмила Василівна наголосила на визначальній ролі науки в питаннях професійної підготовки фахівців. З метою гармонійного розвитку особистості, на її думку, доречним є проведення таких олімпіад, які не лише розкривають знання студентів, а й допомагають розвинути у них критичне мислення.

Відбувся круглий стіл «Макроекономічні умови забезпечення розвитку ринку праці та зайнятості»Відбувся круглий стіл «Макроекономічні умови забезпечення розвитку ринку праці та зайнятості»

 16 травня 2019 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбувся круглий стіл «Макроекономічні умови забезпечення розвитку ринку праці та зайнятості». На круглому столі обговорювалися питання майбутніх світових соціально-економічних процесів та умов розвитку вітчизняного ринку праці, зростання зайнятості через розвиток реального сектору економіки, актуальні проблеми розвитку ринку праці України у контексті глобалізаційних процесів, управління кадровою безпекою українських підприємств через призму макроекономічних процесів, використання природних ресурсів як фактору розвитку місцевих громад, освітньої еміграції та викликів для України.

         З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся перший проректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України

П.В. Ворона. Модератором була доктор економічних наук, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки ІПК ДСЗУ С.М. Кожем’якіна. У засіданні круглого столу взяли участь: доктор економічних наук, професор кафедри управління персоналом та економіки праці Київського національного економічного університету Ю.М. Маршавін; доктор економічних наук, завідувач кафедри менеджменту Київського університету технологій і дизайну А

.О. Касич; доктор економічних наук, провідний науковий співробітник відділу соціальних ризиків у сфері зайнятості населення Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України Ільїч Л.М.; старший науковий співробітник відділу досліджень ризиків у сфері зайнятості Інституту демографії та соціальних досліджень імені імені М.В. Птухи НАН України М.О. Кримова; доктор економічних наук, завідувач відділу проблем економіки земельних і лісових ресурсів ДУ «Інститут економіки природокористування і сталого розвитку НАН України» А.М. Сундук; начальник управління прогнозування, бюджетування та статистики Державної служби зайнятості України (ЦА), аспірант ІПК ДСЗУ О.Д. Купрій; доктор економічних наук, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ІПК ДСЗУ А.В. Черкасов; доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту ІПК ДСЗУ Л.А. Лутай; доцент економічних наук, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки ІПК ДСЗУ Б.М. Щукін; доктор економічних наук, професор кафедри ІПК ДСЗУ теоретичної та прикладної економіки М.О. Джаман; кандидат економічних наук, завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії інституційного забезпечення діяльності державної служби зайнятості та партнерської взаємодії з роботодавцями ІПК ДСЗУ Вітряк Т.Б.

 В Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України проведено комунікативний захід «Право на державну службу»В Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України проведено комунікативний захід «Право на державну службу»

       16 травня 2019 р. у рамках, визначених Національним агентством України з питань державної служби, в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України проведено комунікативний захід «Право на державну службу». Під час заходу начальник Міжрегіонального управління НАДС в м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях О.С. Якубенко розповів у чому полягає суть та цінності роботи державного службовця, визначив її переваги.
        Із вітальним словом до присутніх звернулась ректор Інституту Р.В. Войтович, яка акцентувала увагу на важливості відбору професійних кадрів на посади в органи державної влади та місцевого самоврядування. Заступник директора Департаменту контролю та взаємодії з органами влади – начальник відділу контролю за дотриманням законодавства про державну службу НАДС Д.О. Трипольський та керівник апарату Дарницької в місті Києві державної адміністрації М.В. Калашник поділились своїми історіями успіху на державній службі.
          Усіх присутніх спікери привітали з національним, патріотичним святом – Днем вишиванки! Тож шануймо наші українські символи та традиції!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Зустріч колективу Інституту з керівництвом Православної церкви УкраїниЗустріч колективу Інституту з керівництвом Православної церкви України

16 травня 2019 р. в Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України спільно з В.о. голови Державної служби зайнятості В.С. Ярошенком відбулася зустріч колективу Інституту з керівництвом Православної церкви України, зокрема: головою Синодального управління ПЦУ митрополитом Іоаном, заступником голови по роботі із Збройними Силами України отцем Омеляном, заступником голови з Прикордонної Служби України отцем Михаїлом, військовим священиком військової частини № 366 Національної гвардії України отцем Миколою.
 

14 травня 2019 р. доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування Н.Г. Діденко взяла участь у роботі High-Level conference «10th anniversary of the Eastern Partnership», яка проходила у Брюсселі (Бельгія).

На конференції виступили: Голова Європейської комісії Ж.-К. Юнкер, Верховний представник ЄС з закордонних справ Ф.Могеріні, єврокомісар з питань розширення ЄС Й.Ган, керівники країн Східного партнерства, Румунії, Польщі, Швеції, Фінляндії, представники Платформи громадянського суспільства.
Основними досягненнями програми «Східне партнерство» за 10 років є такі:
• угоди про асоціацію з Грузією, Молдовою та Україною, Всебічна та посилена угода про партнерство з Вірменією та встановлення посилених діалогів з Азербайджаном і Республікою Білорусь;
• збільшення торгівельних та інвестиційних потоків між ЄС та країнами Східного партнерства;
• сприяння зростанню зайнятості та розбудові економічних зв’язків між сусідами;
• прийняття сучасних технічних стандартів ЄС, адаптація законодавства до acquis Європейського Союзу та усунення нетарифних бар’єрів, що сприяє економічному зростанню країн і створює довгострокові перспективи для їх модернізації та сталого розвитку;
• громадяни України, Грузії та Молдови отримали “безвіз”, який полегшує контакти між людьми та культурний обмін.

 

 

Привітання З Воскресінням ХристовимПривітання З Воскресінням Христовим

       З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найщиріші вітання і побажання Божої благодаті, здоров’я, добробуту, миру у Вашій хаті, душевної рівноваги і спокою, ясних, добрих сподівань, усіх земних й небесних благ! Нехай цей день стане початком нового і світлого життя, а Ваша душа завжди наповнюється вірою, помисли – добром, а серце – любов’ю. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Науково-педагогічні працівники Інституту ознайомились з досвідом роботи з безробітними та підготовки фахівців сфери зайнятості республіки СловаччинаНауково-педагогічні працівники Інституту ознайомились з досвідом роботи з безробітними та підготовки фахівців сфери зайнятості республіки Словаччина

       З 21 по 27 квітня 2019 року науково-педагогічні працівники Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України пройшли стажування з теми: «Організація освітнього процесу та наукової роботи у Вищій школі міжнародного бізнесу ISM Словаччина у м. Прешов», у рамках якого ознайомились з досвідом практичної діяльності системи зайнятості Словаччини, пріоритетами наукових досліджень у системі зайнятості республіки, розглянули інноваційні моделі роботи з безробітними.  

           Також під час перебування у м. Прешов члени делегації зустрілись з мером міста та очільником Прешовського краю, ознайомились зі структурою та роботою державного апарату. 

        27 квітня 2019 року науково-педагогічні працівники Інституту взяли участь у міжнародній конференції «Business and innovations in Business activities».

В Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання Вченої ради 24.04.2019В Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання Вченої ради 24.04.2019

24 квітня  2019 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України  відбулося засідання Вченої ради, на якому обговорено питання освітньо-наукових програм та навчальних планів підготовки докторів філософії  для вступників 2019 року набору, освітньо-професійних програм, навчальних планів у 2019-2020 навчальному році за ліцензованими спеціальностями для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів та підведено підсумки атестації аспірантів 2017 року набору (І етап набору) за другий рік навчання та ін.

Рішення, ухвалені Вченою радою за результатами розгляду питань порядку денного, будуть уведені в дію наказом ректора.

Вітаємо Сухомлина Віктора Борисовича з отриманням диплому кандидата наук з державного управління!
Шановний Вікторе Борисовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди присвоєння наукового ступеня кандидата наук з державного управління. Бажаємо Вам творчого запалу у Ваших подальших здобутках та втілення у життя наукових ідей. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх!

Більше фото тут

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Високе покликання  Педагога є визначальним для держави і суспільства, тому що саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження.

Тож нехай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Бажаємо Вам благополуччя, професійних перемог та висот, невичерпної енергії та душевної злагоди!