14.09.2018
17 жовтня 2018 р. відбудеться круглий стіл   «Роль держави та громадського сектору в соціальній адаптації переміщених осіб із зони ...
14.09.2018

4 грудня 2018 року відбудеться науково-практична конференція «Форум прямої демократії».

Відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку»

4 жовтня 2018 року в Донецькому державному університеті управління (м. Маріуполь) відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку», за результатами якої підписано договір про співробітництво між та Інститутом підготовки кадрів Державної служби зайнятості України (м. Київ) та Донецьким державним університетом управління (м. Маріуполь).

Інститут представляла делегація у складі Ворони П.В, д.держ.упр., доцента, завідувача кафедри публічного управління та адміністрування, депутата Полтавської обласної ради; Діденко Н.Г., д.держ.упр., професора, професора кафедри публічного управління та адміністрування; Бобрицького Л.В., к.ю.н., доцента кафедри публічного управління та адміністрування, Пахомової М.В., завідувача науково-дослідної частини Інституту .
              У процесі підписання Договору досягнута низка домовленостей, зокрема щодо забезпечення кредитної мобільності, яка полягає у взаємному обміні досвідом з метою покращення якості підготовки фахівців, закріплення їхніх теоретичних знань на практиці; співпраці у реалізації спільних навчальних та науково-дослідних програм, у тому числі шляхом створення спільних науково-дослідних колективів; проведення спільних наукових досліджень та розробок методичних посібників і рекомендацій, які становлять взаємну зацікавленість; спільної організації наукових комунікативних заходів, організації наукових стажувань та підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу та ін.
              Висловлюємо надію на плідну співпрацю та розвиток співробітництва!