23.05.2019
Повідомляємо, що 29 травня (середа) 2019 р. о 12.00 в ауд. 201  відбудеться засідання Вченої ради ІПК ДСЗУ
У центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття за категорією
13.05.2019
16 травня 2019 року (четвер)  відбудеться круглий стіл на тему: «Макроекономічні умови забезпечення розвитку ринку праці та ...

Авторська лекція професора, доктора, почесного професора Вищої школи Бонн – Рейн – Зіг Кшиштофа Хагемейера

08.10.18 в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості відбулася авторська лекція професора, доктора, почесного професора Вищої школи Бонн – Рейн – Зіг (Hochschule Bonn-Rhein-Sieg , Німеччина); викладача Коледжу Сівітас (Collegium Civitas, Варшава, Польща) та старшого наукового співробітника Міжнародного центру досліджень і аналізу (Варшава, Польща) Кшиштофа Хагемейера за темою: «Адекватність соціального забезпечення: що це таке? Приклад Польщі». У межах лекції піднято питання систем соціального забезпечення та страхування, пенсійних реформ, враховуючи досвід Польщі. Присутні у залі мали можливість поставити Кшиштофу Хагемейеру питання із зазначеної тематики, на які професор давав вичерпні й змістовні відповіді.