14.09.2018
17 жовтня 2018 р. відбудеться круглий стіл   «Роль держави та громадського сектору в соціальній адаптації переміщених осіб із зони ...
14.09.2018

4 грудня 2018 року відбудеться науково-практична конференція «Форум прямої демократії».

Авторська лекція професора, доктора, почесного професора Вищої школи Бонн – Рейн – Зіг Кшиштофа Хагемейера

08.10.18 в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості відбулася авторська лекція професора, доктора, почесного професора Вищої школи Бонн – Рейн – Зіг (Hochschule Bonn-Rhein-Sieg , Німеччина); викладача Коледжу Сівітас (Collegium Civitas, Варшава, Польща) та старшого наукового співробітника Міжнародного центру досліджень і аналізу (Варшава, Польща) Кшиштофа Хагемейера за темою: «Адекватність соціального забезпечення: що це таке? Приклад Польщі». У межах лекції піднято питання систем соціального забезпечення та страхування, пенсійних реформ, враховуючи досвід Польщі. Присутні у залі мали можливість поставити Кшиштофу Хагемейеру питання із зазначеної тематики, на які професор давав вичерпні й змістовні відповіді.