14.09.2018
17 жовтня 2018 р. відбудеться круглий стіл   «Роль держави та громадського сектору в соціальній адаптації переміщених осіб із зони ...
14.09.2018

4 грудня 2018 року відбудеться науково-практична конференція «Форум прямої демократії».

Урочисте відкриття нового аспірантського року

08 жовтня 2018 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося урочисте відкриття нового аспірантського року. Урочисте відкриття відкрила ректор ІПК ДСЗУ Р. В. Войтович, яка привітала аспірантів не тільки з початком нового навчального року, а і з Днем працівників освіти. До вітальних слів приєдналися завідувачі кафедр: доктор наук з державного управління, доцент П. В. Ворона (кафедри публічного управління та адміністрування), професор, доктор економічних наук Л. А. Лутай (кафедри менеджменту), доктор економічних наук, доцент А. В. Черкасов (кафедри управління персоналом та економіки праці), доктор медичних наук, професор Г. А. Пріб (кафедри психології та соціальної роботи), доктор економічних наук, доцент С. М. Кожем’якіна (кафедри теоретичної та прикладної економіки), завідувач науково-дослідної частини Пахомова М.В. та проректор з соціально-економічного розвитку, заслужений працівник соціальної сфери В. Б. Сухомлин. Як казав П. В. Ворона: «Аспірантура – це вхід у наукове дворянство», тому, шановні аспіранти, бажаємо Вам стати «науковими дворянинами», успішно пройти всі етапи навчання і успішно захистити Ваші кандидатські роботи.