Засідання Вченої ради

27 червня 2018 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання Вченої ради, на якому розглянуто питання педагогічного навантаження науково-педагогічними працівниками ІПК ДСЗУ за 2017-2018 навчальний рік, затверджено зміни до Правил прийому ІПК ДСЗУ у 2018 році, програми кандидатського іспиту з філософії, план роботи Вченої ради ІПК ДСЗУ на серпень-грудень 2018 року.

Вченою радою схвалено до друку монографію «Публічне управління України в умовах інституційних змін», затверджено теми науково-дослідної роботи кафедри публічного управління та адміністрування на 2018-2013 р., розглянуто клопотання щодо присвоєння почесного звання «Заслужений економіст України».

Рішення, ухвалені Вченою радою за результатами розгляду питань порядку денного, будуть уведені в дію наказом ректора.