Привітання з нагоди 100-річчя державної служби

Шановні колеги!

Вітаємо Вас зі сторіччям від часу заснування державної служби України!

100 років тому, 29 квітня 1918 року, Гетьманом Павлом Скоропадським впроваджено низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби та статус державного службовця. Саме ця історична подія заклала основу формування державності України. Ця дата є символічною і важливою для всієї країни.

Державна служба має бути правовою, чітко організованою, соціально-орієнтованою, ефективною, адже від її  якості залежить майбутнє  України.

Від імені колективу Інституту бажаємо Вам професійного зростання, творчих здобутків та натхнення у подальшій діяльності. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку!