Увага! В центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття!
Освітня програма країнами ЄС
Стажування молоді в органах державної влади
14  травня  2018 року в центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття!

В Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України  відбувся захист дисертацій для здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління.

В Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбувся захист дисертацій для здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління.

26 квітня 2018 р. в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України на засіданні Спеціалізованої вченої ради К 26.891.02 відбувся захист дисертацій для здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління.
Дисертації захистили:
1. Ренькас Тетяна Ігорівна на тему «Міжрегіональне співробітництво західних областей України: становлення і перспективи розвитку»;
2. Данилюк Катерина Володимирівна на тему «Організаційний механізм державного управління паліативною та хоспісною допомогою».