Увага! В центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття!
Освітня програма країнами ЄС
Стажування молоді в органах державної влади
14  травня  2018 року в центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття!

«Стартапи» та міжнародна трудова міграція військових в умовах глобального світу у лекції керівника проекту КП «Київський міський бізнес-центр» Київської міської ради

IMG_0717.JPG12 лютого для слухачів магістратури кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ прочитав відкриту лекцію керівник проекту КП «Київський міський бізнес-центр» Київської міської ради, голова Чернігівської обласної ради VI скликання Микола Вікторович Звєрев. Микола Вікторович розповів про досвід роботи у органах місцевого самоврядування у прикордонній Чернігівській області у важкий період розв’язанням гібридної війни Російською Федерацією, досвідом місцевих проектів та проблематикою вирішення питань національної безпеки країни.

Зокрема, доповідач освітив тематику міжнародної міграції осіб з військовими компетенціями в умовах глобальних конфліктів та загрози тероризму. «Українські військові фахівці, що пройшли бойові дії вже мають попит на ринку праці у європейських країнах як фахові інструктори, а в Україні вони часом не знаходять собі роботи. Для багатьох країн, агресивний синдром радянської імперії Росії становить реальну загрозу і їм потрібні досвідчені фахівці, що пройшли східний фронт. Робота з соціальної реабілітації військових та переселенців, що потерпають від посттравматичного синдрому має бути комплексною, задіяні всі інститути громадянського суспільства та влади, але під координуючим впливом державних органів влади. Ветерани розв’язаної Росією гібридної війни є активною суспільною групою, що чутливо реагує на соціальну несправедливість, що теж варто враховувати у державній політиці та у заходах з питань національної безпеки».

IMG_0706.JPGМикола Вікторович поділився досвідом роботи зі створення «стартапів» та реалізації проектів «стартапів», як бізнесових ідей, які базуються виключно на використанні інноваційних технологій або впровадженні абсолютно нової продукції. На практиці «стартапи» починають розвиватися, часто не будучи офіційно зареєстровані. Використання таких технологій має перспективне майбутнє, а оволодіння ними сприяє реалізації й успішності.

Слухачі мали до доповідача багато запитань, що свідчить про їхню зацікавленість новітніми бізнес- та управлінськими технологіями.