Кафедра публічного управління та адміністрування провела навчання для службовців Київської міської ради

27484856_1963537167019697_622708753_o.jpgКафедра публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ провела короткостроковий семінар для працівників секретаріату Київської міської ради на тему «Запобігання корупційним проявам в органах місцевого самоврядування». Організаторами цього заходу виступили начальник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях Олександр Якубенко та секретаріат Київської міської ради. Для службовців органів місцевого самоврядування  Київської міської ради прочитали лекції та провели практичні заняття й консультації : доктор наук з державного управління, завідувач кафедри  публічного управління та адміністрування Петро Ворона, кандидат юридичних наук, доцент кафедри Леонід Бобрицький та відомий правник, доцент кафедри Руслан Радецький.

27537681_1963536983686382_127354047_o.jpgМобільні технології та практики протидії корупції у світі, нормативно-правові засади запобігання корупції, адміністративна та кримінальна відповідальність за корупційні правопорушення, а особливо специфіка заповнення електронних декларацій зацікавили слухачів. Особливо актуальними були знання, викладені Русланом Радецьким щодо методики проведення електронного декларування та перевірок декларацій державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування.

Слухачі  та  лектори були єдині у розумінні того, що для зменшення рівня корупції в Україні необхідна воля вищого керівництва країни, рівна для всіх громадян країни відповідальність перед законом, висока правова культура, належне виховання та матеріальна винагорода за працю в органах публічної влади.

27335257_10209238960005243_30935980_o.jpgЗавідувач кафедри  публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ Петро Ворона розповів працівникам секретаріату про діяльність Інституту у підготовці магістрів як для публічної служби, так і для Державної служби зайнятості України та запросив до навчання в магістратуру та аспірантуру.

Начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції секретаріату міської ради подякував викладачам ІПК ДСЗУ за співпрацю.