Увага! В центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття!
Освітня програма країнами ЄС
Стажування молоді в органах державної влади
14  травня  2018 року в центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття!

В Інституті відбулося урочисте вручення дипломів

IMG_0593.JPG26 січня 2018 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста за спеціальностями «Управління персоналом та економіка праці» і «Психологія», а також дипломів магістра за спеціальностями «Економіка» та «Публічне управління та адміністрування».

Випускників привітала ректор Інституту, доктор наук з державного управління, професор Р.В. Войтович. Також до привітань приєдналися наукові керівники дипломних робіт та викладачі випускових кафедр.

Від імені випускників з вдячними словами до викладачів та працівників ІПК ДСЗУ звернулася випускниця Інституту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», заступник директора Рівненського МЦЗ С.І. Ротар.