19.09.2018

26 вересня  у (середу) 2018 р. о 12.00 в ауд. 201 відбудеться засідання Вченої ради ІПК ДСЗУ.

14.09.2018
17 жовтня 2018 р. відбудеться круглий стіл   «Роль держави та громадського сектору в соціальній адаптації переміщених осіб із зони ...
14.09.2018

4 грудня 2018 року відбудеться науково-практична конференція «Форум прямої демократії».

Кафедра публічного управління та адміністрування до 20-річчя науки «Державне управління»

IMG_5703.JPGДо ювілею науки викладачі кафедри публічного управління та адміністрування взяли участь у ряді наукових комунікаційних заходів, що проводились в Україні.

У VI Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та аспірантів «Організаційно-управлінські та психологічні аспекти сучасного ринку праці України» що традиційно проводилась ІПК ДСЗУ працювало дві секції від кафедри: «Публічне управління та публічна служба» та «Публічне адміністрування в соціальній сфері» у роботі яких взяли участь науковці та  викладачі кафедри, близько 50 магістрантів та аспірантів.

Сертификат_kpbadm@ukr.net.jpg1 грудня завідувач кафедри Ворона П.В. та професор кафедри Фоміцька Н.В. взяли участь у Четвертій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління ХХІ» приуроченій до 20-річчя науки «Державне управління» та Дня місцевого самоврядування в Україні. Захід проводив Харківський регіональний інститут НАДУ при Президентові України. Окрім того делегація кафедри публічного управління та адміністрування ІПК ДСЗУ презентувала свої напрацювання на відкритому дискусійному клубі «Розвиток об’єднаних територіальних громад», де обговорювалась проблематика децентралізації публічної влади в Україні.

27 листопада науковці кафедри відвідали Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де взяли участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти». Кандидат юридичних наук, доцент кафедри Бобрицький Л.В. презентував результати свого дослідження за темою «Особливості протидії держави корупційним проявам», а завідувач кафедри Ворона П.В.  –  «Вплив адміністративного ресурсу на обєднання територіальних громад».

5 грудня професор кафедри Фоміцька Н.В. та доцент кафедри Мельник Я.В. взяли участь у науково-практичній  конференції за міжнародною участю “Місцеве самоврядування: 20-річні здобутки та подальший поступ”, яка проводилася в Національній академії державного управління при Президентові України.

Викладачі кафедри активно репрезентували свої дослідження на конференціях, що були проведені в Дніпропетровському та Одеському регіональних інститутах державного управління НАДУ при Президентові України.