Їх девіз: «Навчання впродовж усього життя!»

5 вересня 2017 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулися урочистості з нагоди випуску за спеціальностями «Менеджмент організацій і адміністрування», «Управління персоналом та економіка праці», «Психологія», «Публічне адміністрування».

Із 151 випускника літнього випуску майже кожен другий (або 81 особа) навчався за направленням регіональних центрів зайнятості, решта – на контрактній основі за кошти інших юридичних і фізичних осіб.

Одинадцять випускників у цей день отримали дипломи з відзнакою, а саме: спеціалісти – Оксана Міга та Світлана Скляр (за спеціальністю «Менеджмент»); магістри - Вікторія Трофимчук (за спеціальністю «Психологія»); Олена Тарабан (за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці»); Ірина Шатіло (за спеціальністю «Публічне адміністрування»); Олена Красовська (за спеціальністю «Менеджмент»); Тетяна Галушук, Марія Гопайнич, Анна Лебедінцева, Наталя Сосницька, Світлана Сухоставська (за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».

050920172.JPGВ. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко підкреслив, що «сьогоднішнє вручення дипломів – це переконливий доказ високої оцінки кожного випускника, його наполегливої праці, організованості, уміння правильно визначати пріоритети й досягати поставленої мети».

Валерій Станіславович, зокрема, акцентував увагу присутніх на тому, що «наш Інститут унікальний, оскільки поряд з класичною освітою дає спеціальні теоретичні знання з питань державної соціальної політики. Більшість науково-педагогічних працівників мають чималий досвід практичної роботи не тільки у державній службі зайнятості, а й в різних галузях державного управління, керівництві підприємствами та організаціями, є відомими науковцями. Тому кожному, хто мав можливість завершити навчання у цьому навчальному закладі, варто на практиці застосувати досвід своїх учителів та наставників, набуті знання у базових та регіональних центрах зайнятості, інших установах соціального спрямування.

050920179.JPGВ. о. ректора Інституту, доктор економічних наук, професор Олексій Могильний відзначив, що усі цьогорічні випускники «довели собі, своїм колегам, рідним і друзям, що вчитися у будь-якому віці й на будь-якій посаді – це невмолима вимога часу, переконливе свідчення того, що кожен здатний постійно засвоювати нові знання, застосовувати аналітичні здібності, не зупинятися на досягнутому, а відтак добиватися кар`єрного зростання та, як результат, отримувати гідну заробітну плату».

У виступах керівників випускних кафедр, окрім вітань, прозвучали побажання того, щоб набуті знання, уміння, патріотизм й високі морально-етичні якості були реально затребувані українським суспільством, державною службою зайнятості, іншими підприємствами й організаціями, які представляють цьогорічні випускники.

Фоторепортаж події