Урочиста зустріч з нагоди посвяти в студенти магістрантів

01092017.png1 вересня 2017 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулися урочистості посвяти в студенти.

Вітаючи присутніх зі святом, в. о. ректора Інституту, доктор економічних наук, професор Олексій Могильний наголосив на тому, що новий навчальний рік не тільки для студентів, а всього науково-педагогічного колективу особливий, оскільки у травні 2018 року Інституту виповниться 25 років. «Наш навчальний заклад молодший від багатьох України. А тому Інституту, як і кожній молодій людині чи організації притаманні амбіції, випередження часу, бажання зробити якомога більше, особливо у таких непростих, конкурентних умовах сьогодення».

А ці амбіції та креативність проявляються передусім, у тому, що вже з перших же днів тут запроваджується модель дуальної освіти. Адже майже всі студенти нашого вузу вже працюють, а тому вони знають заради чого обрали саме цей навчальний заклад, у т. ч. відповідну спеціалізацію.

Друга особливість полягає у тому, що в умовах інформаційного суспільства пріоритетним вважається не просте накопичення студентами знань, предметних умінь та навичок. Тому ми прагнемо забезпечувати компетентнісно-орієнтований підхід, який полягає у формуванні вміння вчитися, оволодіння навичками пошуку інформації, здатності до самонавчання упродовж життя, де ці якості стають визначальною сферою професійної діяльності людини.

Третьою особливістю є те, що в Інституті навчається здебільшого доросле населення, а це вимагає зовсім інших, своєрідних підходів до методики викладання всіх дисциплін, у т. ч. орієнтацію на навчання фахівців упродовж усього життя.

До привітань приєдналися завідувачі випускових кафедр: завідувач кафедри публічного адміністрування, доктор наук з державного управління, доцент П. В. Ворона, завідувач кафедри психології, доктор медичних наук, професор Г.А.Пріб та інші.