Проведено виїзний науково-методологічний семінар

230620171.JPG

23 червня 2017 року на базі Сквирського районного центру зайнятості Київської області проведено виїзний науково-методологічний семінар на тему: «Професії майбутнього для України».

Окрім працівників центру зайнятості у його роботі взяли участь керівники, наукові співробітники проблемних науково-дослідних лабораторій, науково-педагогічні працівники профільних кафедр, співробітники центру підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів державної служби зайнятостіІПК ДСЗУ.

Із доповіддю-презентацією виступив Олександр Савенко – провідний науковий співробітник проблемної науково-дослідної лабораторії професійної орієнтації та професійного навчання безробітних, кандидат педагогічних наук. Він ознайомивучасників семінару з результатами роботи лабораторії щодо підготовки інформаційного довідника «Професії майбутнього для України» та його подальшого використання у структурах державної служби зайнятості.

23062017.JPG

Світлана Кривуша – директор Сквирського районного центру зайнятості виступила перед учасниками семінару із повідомленням щодо професій, на які збережено попит на ринку праці. Про професії, які зникатимуть у найближчому майбутньому розповіла Наталія Балашова – науковий співробітник проблемної науково-дослідної лабораторії професійної орієнтації та професійного навчання безробітних. Щодо рідкісних професій на сучасному ринку праці цікаве повідомлення представив Юрій Маршавін – доктор економічних наук, професор кафедри управління персоналом та економіки праці Інституту.

Підбиваючи  підсумки виїзного науково-методологічного семінару, Олексій Могильний – ректор, доктор економічних наук, професор підтримав пропозиції виступаючих щодо рекомендації Вченій раді Інституту схвалити інформаційний довідник «Професії майбутнього для України», забезпечити його друк та передачу в електронному варіанті регіональним та базовим центрам зайнятості для практичного використання у пр офорієнтаційній роботі.