Презентовано науково-практичні розробки

22062017.jpg

22 червня 2017 року на базі Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар-практикум на тему «Організація допрофільної підготовки та профільного навчання» для заступників директорів з навчально-виховної роботи опорних шкіл області та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів об’єднаних територіальних громад, які планують стати опорними школами.

У вступному слові Василь Олещук, директор обласного центру зайнятості, зауважив, що служба зайнятості області активно долучається до підвищення освітнього рівня підростаючого покоління, допомагає йому робити усвідомлені кроки у доросле життя, формує свідоме ставлення до вибору професійного майбутнього.

220620171.jpg

На семінарі Людмила Літвінчук, старший науковий співробітник проблемної науково-дослідної лабораторії з професійної орієнтації та професійного навчання безробітних Інституту, представила науково-практичні розробки: інформаційний довідник «Професії майбутнього для України» та конспект профорієнтаційного заняття «Професії майбутнього». Зазначені розробки розкривають актуальну інформацію про сучасні тенденції на світовому і національному ринках праці та основні передумови побудови успішної кар’єри. Учасники заходу відзначили актуальність представлених матеріалів під час підготовки профорієнтаційних заходів.