Подвійний диплом – це реальність

IMG_8633.JPG

21 червня 2017 року Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України з робочим візитом відвідав віце-президент Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова (Республіка Польща) Томаш Кук. У конференц-залі відбулася зустріч польського гостя із керівництвом та співробітниками Інституту.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся ректор Інституту Олексій Могильний, який наголосив на важливості міжнародної співпраці з польськими колегами та підписання відповідного Договору. І це не випадково, адже Вища лінгвістична школа у Ченстохові є лідером у Польщі щодо впровадження у навчальний процес інноваційних технологій (on-line студій). А це в свою чергу сприяє тісній співпраці польських колег з іншими європейськими університетами Великобританії, Німеччини, Італії.

Співробітництво передбачається у таких основних напрямках, як: сприяння паралельній освіті (навчанню); обмін інформацією та досвідом щодо впровадження програм дистанційної освіти (Е-1еагпіп§); сприяння проведенню спільних наукових досліджень, виконання наукових програм та проектів; проведення наукових конференцій, семінарів, інших наукових заходів; направлення викладачів для читання лекцій, проведення практичних занять і консультацій; інформування про плановані заходи учбового, наукового і культурного характеру; обмін спеціальною літературою, журналами і книгами. Навчальні заклади у рамках співпраці домовились про академічну співпрацю  працівників, стажування з метою підвищення кваліфікації викладачів.

«Основною перевагою даного Договору, – на думку Томаша Кука, – стане також забезпечення студентам Вашого Інституту можливості паралельного навчання за програмою «Подвійний диплом» у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові та отримання додаткового диплому (другого) Республіки Польща». Унікальність цієї програми полягає у тому, що студентів навчатимуть за узгодженою програмою обох навчальних закладів, що дозволить досягти максимальної ефективності навчання та збалансованості навчального плану.

IMG_3600.JPG

Серед актуальних спеціальностей Вищої школи лінгвістики, які є споріднені  для обох навчальних закладів є економічні – економіка малих та середніх підприємств, а також підприємництво та розвиток власного бізнесу. При цьому 80-85 % навчальних предметів перезараховуватимуть автоматично. Передбачається написання спільної кваліфікаційної роботи (бакалаврської або магістерської), Тривалість навчання у Польщі для бакалаврів триватиме три роки, а у магістратурі – два роки.