14.12.2018
Відбудеться семінар для керівників та фахівців відділів фінансів ОЦЗ, фахівців відділів розслідування страхових випадків ...
14.12.2018
Відбудеться семінар для: керівників відділів організації надання соціальних послуг ОЦЗ, заступників директорів – ...

Проблемна науково-дослідна лабораторія соціальних досліджень ринку праці

ndl_soch.jpg


Лабораторія забезпечує організацію та проведення науково-прикладних соціальних досліджень, спрямованих на аналіз процесів і тенденцій в сфері зайнятості населення, пошук ефективних засобів, методів та інструментів регулювання ринку праці, узагальнення та поширення кращого досвіду управління підрозділами ДСЗ та надання соціальних послуг клієнтам. Фахівці лабораторії проводять моніторингові дослідження щодо тенденцій на ринку праці України в професійному розрізі, особливостей реалізації та оцінювання ефективності надання соціальних послуг суб’єктам ринку праці, в тому числі засобами інформаційних ресурсів ДСЗ. Своїм пріоритетним завданням науковці вбачають також аналіз тенденцій розвитку національного та регіональних ринків праці, оцінку попиту на професії із застосуванням якісних та кількісних соціологічних методів та вивчення й  поширення досвіду Європейських служб зайнятості та соціального захисту населення від безробіття.

Науковці лабораторії постійно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, які проводяться на базі ІПК ДСЗУ, в інших наукових установ та вищих навчальних закладах України.

 

Науково-дослідна робота:

 

1. Науково-дослідна робота на тему: «Організаційно-технологічні засади застосування державною службою зайнятості кількісних і якісних соціологічних методів прогнозування тенденцій попиту на професії».

Термін виконання: 1 квітня 2016 року – 30 грудня 2016 року.

2. Науково-дослідна робота на тему: «Соціологічна діагностика тіньової зайнятості в Україні та напрями її мінімізації в контексті удосконалення реалізації державної політики зайнятості».

Термін виконання: 1 квітня 2016 року – 30 грудня 2017 року.

3. Науково-дослідна робота на тему: «Зарубіжний досвід децентралізації надання соціальних послуг у сфері зайнятості населення».

Термін виконання: січень 2018 року – грудень 2019 року.

 

Контакти:

каб.        4 та 5

тел.       (044)-501-23-87

e-mail:  ndl.forecast@gmail.com