Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Професор кафедри психології (2 вакантні посади).

Вимоги: повна вища освіта (магістр, спеціаліст). Науковий ступінь доктора (кандидата) наук, вчене звання професора (доцента). Стаж науково-педагогічної діяльності – не менше 5 років.

1. Доцент кафедри психології (4 вакантні посади).

Вимоги: повна вища освіта (магістр, спеціаліст). Науковий ступінь доктора (кандидата) наук, вчене звання професора (доцента). Стаж науково-педагогічної діяльності – не менше 3 років.

1. Старший викладач кафедри психології (2 вакантні посади).

Вимоги: науковий ступінь кандидата наук або повна вища освіту (магістр, спеціаліст) за профілем кафедри. Стаж науково-педагогічної діяльності – не менше 3 років.

Примітка: Додаткові вимоги для проходження конкурсу на заміщення вакантних посад можна отримати у відділ кадрів ІПК ДСЗУ.

Документи приймаються до 11 травня 2020 року за адресою:

03038, м. Київ – 38, вул. Нововокзальна, 17

Конкурсна комісія: