Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад…

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (далі ІПК ДСЗУ), оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Завідувач кафедри менеджменту.

Вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Науковий ступінь доктора (кандидата) наук, вчене звання професора (доцента). Стаж науково-педагогічної діяльності – не менше 5років.

2. Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування.

Вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Науковий ступінь доктора (кандидата) наук, вчене звання професора (доцента). Стаж науково-педагогічної діяльності – не менше 5 років.

3. Професор кафедри публічного управління та адміністрування (3 вакантні посади).

Вимоги: повна вища освіта (магістр, спеціаліст). Науковий ступінь доктора (кандидата) наук, вчене звання професора (доцента). Стаж науково-педагогічної діяльності – не менше 5 років.

4. Доцент кафедри публічного управління та адміністрування (8 вакантних посад)

Вимоги: повна вища освіта (магістр, спеціаліст). Науковий ступінь доктора (кандидата) наук, вчене звання професора (доцента). Стаж науково-педагогічної діяльності – не менше 3 років.

5. Доцент кафедри психології (2 вакантні посади).

6. Доцент кафедри іноземних мов та міжкультурних комунікацій (3 вакантні посади)

7. Старший викладач кафедри іноземних мов та міжкультурних комунікацій (2 вакантні посади).

Вимоги: науковий ступінь кандидата наук або повну вищу освіту (магістр, спеціаліст) за профілем кафедри.

Примітка: Додаткові вимоги для проходження конкурсу на заміщення вакантних посад можна отримати у відділ кадрів ІПК ДСЗУ.

Документи приймаються до 14 грудня 2020 року за адресою:

03038, м. Київ – 38, вул. Нововокзальна, 17

Конкурсна комісія: