19.02.2019
21.02.2019 р. (четвер) о 12:00 в 201 аудиторії відбудеться інститутський семінар
18.02.2019

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у науково-практичній інтернет-конференції ...

14.02.2019

18 лютого 2019 року в центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття

05.02.2019
06 лютого 2019 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбудеться лекція  «Важливість Mind-освіти. ...

Оголошення

В рамках проекту ЄС «Craft it! Навчися і зроби» відкривається творчий хаб для ремісників

Запрошуємо на відкриття творчого хабу для ремісників!

В рамках співпраці Інституту та ГО «Український центр інтелектуального розвитку» в частині реалізації транскордонного проекту ЄС «Craft it! Навчися і зроби» напрацьовуються механізми самозайнятості у сфері креативної економіки – народних промислів і ремесел.

5 липня 2018 року в Житомирі відкривається творчий хаб, в якому встановлено устаткування для роботи з деревиною, металом, гравірувальний апарат, 3D принтер та інше. За кошти Європейського Союзу для майстрів і для тих, хто хоче навчитися ремісництву  його обладнали в рамках транскордонного проекту «Craft It! Навчися і зроби» ГО «Український центр інтелектуального розвитку». Проект спрямований на просування та поширення народних ремесел на території Полісся, як в Україні, так і у сусідній Білорусі.

«Поява хабу сприятиме створенню творчого середовища і стимулюватиме молодих людей вчитися, поглиблювати свої знання, відпрацьовувати уміння і займатися ремеслами», – зазначає керівник Українського центру громадських ініціатив «Світло», експерт проекту «Craft it!» Антон Плаксун.

Відкриттю хабу передувала низка освітніх тренінгів для майстрів Полісся щодо набуття навичок презентації і просування власної продукції на міжнародних маркетплейсах (Etsy, Amazon, Ebay).

Дидактичні матеріали, створені в рамках проекту, використовуватиметься в профорієнтаційній роботі державної служби зайнятості і включено до програм навчання безробітних з підприємницької діяльності.