23.05.2019
Повідомляємо, що 29 травня (середа) 2019 р. о 12.00 в ауд. 201  відбудеться засідання Вченої ради ІПК ДСЗУ
14.05.2019
У центрі підвищення кваліфікації розпочинаються заняття за категорією
13.05.2019
16 травня 2019 року (четвер)  відбудеться круглий стіл на тему: «Макроекономічні умови забезпечення розвитку ринку праці та ...

Колесник Ірина Анатоліївна

Колесник Ірина Анатоліївна

КОЛЕСНИК ІРИНА АНАТОЛІЇВНА,

кандидат економічних наук, доцент


Здобула вищу освіту (диплом з відзнакою) в Подільській державній аграрно-технічній академії в 1998 році за спеціальністю «Аграрний менеджмент». У 2002 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за темою «Трансформація земельних відносин в аграрній сфері».

Загальний стаж наукової та педагогічної роботи понад 18 років, зокрема на посадах наукового співробітника, заступника завідувача кафедри, заступника директора Інституту міжнародних відносин та декана економічного факультету Київського міжнародного університету.

В Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України працює з 2011 року.

Є автором близько 80 наукових та науково-методичних публікацій в українських та іноземних наукових рецензованих фахових виданнях, зокрема 2 навчально-методичних посібників з грифом МОН, співавтором колективних монографій, виданих закордонними видавництвами на території Європи.

Стажувалася в Academic society of Michal Baludansky (Словаччина) за програмою «Економіка, менеджмент та маркетинг» (2015 рік), Prague Institute for Qualification Enhancement (Чеська Республіка) «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики» (2016 рік).

Сфера професійних інтересів: міжнародні валютно-кредитні і фінансові відносини, міжнародні міграційні процеси.