Могильний Олексій Миколайович

Могильний Олексій Миколайович

Могильний Олексій Миколайович.jpg 

   Ректор ІПК ДСЗУ, доктор економічних  наук, професор кафедри теоретичної та прикладної економіки.

  Закінчив  економічний факультет Дніпропетровського сільськогосподарського інституту  (1975 р.). Відомий своїми науковими дослідженнями й розробками з питань  еволюції теорії і практики транзитивної (перехідної) економіки, державного  регулювання аграрної сфери, гармонізації інтересів бізнесу, держави й структур  громадянського суспільства на ринку праці та зайнятості у сільській місцевості в  контексті розвитку євроінтеграційних процесів в Україні.

   Автор понад 130 опублікованих праць, керує підготовкою аспірантів, є головним редактором журналу «Ринок праці та зайнятість населення», який включений ДАК України до переліку наукових фахових видань, провідний вчений відділення аграрної економіки і продовольства Національної академії аграрних наук України, виконує обов’язки члена редакційних колегій низки фахових видань в галузі економічних наук.

   За вагомий особистий внесок у державне будівництво, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 18-ї річниці незалежності України присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України», нагороджений також Почесними грамотами Кабінету Міністрів України (2004 р.) та правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (2013 р.).

   В ІПК ДСЗУ працює з 2004 року. Викладає дисципліни: «Економічна теорія», «Політична економія», «Менеджмент продуктивності», «Економіка і організація виробництва», «Економічний аналіз», «Методика викладання економіки».