25 жовтня 2019 р. відбудеться засідання Вченої ради Інституту

Повідомляємо, що 25 жовтня (п’ятниця) 2019 р. о 9.00 в ауд. 201

відбудеться засідання Вченої ради ІПК ДСЗУ

Порядок денний:

1)Звіт кафедр про результати профорієнтаційної роботи та стан додаткового набору студентів за спеціальностями

051 Економіка, 053 Психологія, 073 Менеджмент, 281 Публічне управління та адміністрування

Доповідають завідувачі кафедр

2)Про результати вступної кампанії до аспірантури

Доповідає зав. науково-дослідної частини з підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації Пахомова М.В.

3)Про результати атестації аспірантів третього року підготовки 2016 року набору

4)Про результати атестації аспірантів другого року підготовки 2017 року набору (ІІ етап)

5)Про результати атестації аспірантів першого року підготовки 2018 року набору (ІІ етап)

6)Про затвердження тем дисертаційних досліджень та індивідуальних планів роботи аспірантів 2019 року набору